současně hrány zápasy "mladších" a starších"
4.6.2009

„starší“
LIBCHAVY – ÚSTÍ N/ORL. 1 : 6, hráno 3x15min. (0:1, 1:3, 0:2)
PENALTY 3:6
Na jaře jsme proti Ústí začínali a dnes taky končili. Od začátku vyrovnaná hra, asi v 10. minutě se dva naši hráči zapomněli vepředu a na Dášu byli dva 0:1. Hned na začátku druhé třetiny Ústí vystřelilo a bylo to 0:2. Filip si v brance ještě nesáhl na míč. Je s podivem, s jakou lehkostí dávali soupeřovi útočníci góly a my dřeli a dřeli. Odměnou byl alespoň jeden gól, kdy Kája zpětnou přihrávkou vybídl Vojtu ke střele a Míša dorážel 1:2. Chvíli to vypadalo, že snad vyrovnáme, ale Ústí s již zmiňovanou lehkostí dalo dvě branky a bylo po zápase. To už byly naše hlavy zase dolů a v poslední třetině jsme dostali ještě dva. Je fakt, že soupeř byl posílen o brankaře starší přípravky a o stopera, kterého jsem za mladší ještě hrát letos neviděl, a který s jistotou ubránil veškeré naše útočné aktivity. To není na naší omluvu, chybělo nám srdíčko a chuť se porvat s nepřízní osudu. Takže hlavy nahoru, jednou to přijde. Abychom dosáhli slavných vítězství, musí nejprve přijít trpké porážky.
Branka: Míša Boštík

brankáři: Filip Horníček, Matyáš Kollert
V poli:Dáša Prášilová, Kája Aubus, Erik Šalda, Vojta Velínský, Míša Boštík, Kuba Adamec, Natálka Horáková, Honza Hrabovský.

A na vedlejší půlce hráli mladší, kde si trenérský debut prožil Martin Čada
„mladší“
LIBCHAVY – ÚSTÍ N/ORL. 1 : 1, hráno 3x15min. (1:1, 0:0, 0:0)
PENALTY 5:9
Utkání bylo rozděleno do tří "poločasů" po 15 minutách. V prvním dějství naši borci zaskočili hostující tým hned na začátku, kdy svoji šanci proměnil Honza Kalous. Z gólu jsme se však neradovali příliš dlouho, když si nešťastně srazil do vlastní branky míč Patrik Holubář a bylo vyrovnáno 1:1. Tento stav vydržel až do konce zápasu, kdy na hřišti probíhal litý boj mezi oběma mužstvy o každý centimetr trávy. Na řadu přišly pokutové kopy, které jsme i přes čarovné zákroky Matěje Motyčky prohráli 5:9 a tím se sportovně a se vztyčenou hlavou PROTENTOKRÁT rozloučili s odvěkým rivalem z Oustí.
Branka: Honza Kalous