mladší přípravka "A": turnaj v Jablonném

Libchavy      -           Ústí n/Orl.                 7:9

Jablonné       -           Polička                      4:12

Jablonné      -           Libchavy                  1:10

Polička          -           Ústí n/Orl.                  5:3

Libchavy      -           Polička                     3:4

Jablonné       -           Ústí n/Orl.                  2:7

Libchavy      -           Ústí n/Orl.     7:9 (2:3)

Chtěli jsme hrát fotbal bez bojovnosti a důrazu. A dostali jsme zaslouženou lekci. Přihlížející diváci říkali, kde jsme vzali ten jiný tým. Ústí nás trestalo hlavně střelbou z dálky a důrazem. V závěru jsme začali stahovat hrozivé skóre 2:7, ale už jsme to nestihli.

Branky: Adam Provazník 4x,  Filip Šalda, Filip Kočí, Kryštof Fikejz

Jablonné      -           Libchavy                  1:10 (1:6)

V tomto zápase jsme se již zařadili vyšší rychlostní stupeň a s přehledem zvítězili.

Branky: Adam Provazník 3x, Filip Diblík 2x, Filip Kočí 2x, Denis Frau, Kryštof Fikejz, Jára Škrobánek

Libchavy      -           Polička                     3:4 (2:0)

Dle mého názoru jeden z nejlepších zápasů jara. Konečně jsme se probudili a hráli fotbal s velkým F včetně bojovnosti a důrazu. A soupeř na tom byl stejně. V první půlce jsme náš fotbalovější projev přetavili ve vedení 2:0. Bohužel jsme na začátku druhé půle soupeře ze dvou dorážek vyrovnat. Poté ovšem přišla krásná akce kdy míč skvěle rozehrál gólman Jára na levého beka Robina, ten přesně posunul na střed hřiště Lukášovi, který po zpracování předkládá míč doprava Denisovi, jehož bomba k tyči opět znamená naše vedení. Radost netrvala dlouho, po skrumáži soupeř vyrovnává a 5 minut před koncem z penalty jde do vedení. Naše snaha o vyrovnání většinou končila střelou do tyče nebo vedle.

Branky: Adam Provazník,  Filip Šalda, Denis Frau