Ústí n/Orl. C - Dobříkov 0:3
Libchavy B - Ústí n/Orl. C 1:1(0:1)
Dobříkov - Ústí n/Orl.B 1:0

Libchavy B - Dobříkov 0:3 (0:3)
Než se naši nejmladší borci na hřišti trochu rozkoukali,tak už jsme prohrávali 3:0.Musím však dodat,že kluci z Dobříkova byli starší a zkušenější a naše zaváhání při bránění dokázali využít.Druhý poločas jsme trochu změnili sestavu a hlavně kluci a Lucka zabojovali a bránili naši bránu zuby nehty a tak se nám podařilo ubránit slušný výsledek.

Začali jsme aktivněji než soupeř a chvíli to vypadalo, že Ústí přehráváme,ale Ondra Provazníku svou šanci nevyužil . Oušťáci se probrali a z rychlého protiútoku lehce skórovali , za chvíli se to opakovalo znova a poločas jsme prohráli 2:0.Ani druhý poločas nebyl lepší, špatně jsme obsazovali hráče a nesoustředili jsme se na hru.Ústí toho využilo a přidalo další dva góly a tak jsme nakonec prohráli 4:0.

Do utkání jsme nastoupili s vědomím, že soupeře jsme už jednou porazili a tak to dopadne znova. A to se nám vymstilo. Oušťáci obětavě bránili a jejich brankář se překonával. Ondra Provazník , Honza Kalous , Luďa Kočí a já už nevím kdo gól nedali . A ejhle urodilo se na druhé straně, naši obránci a brankář zaspali a prohráváme 1:0.Druhý poločas vypadal stejně,ale vše končilo u ústeckého brankáře.
Když už to vypadalo,že prohrajeme i třetí zápas ,tak Ondra Provazník našel pěknou přihrávkou Marka Šroma a ten bombou srovnal stav na konečných 1:1.

Brankář: Luďa Kočí,Matěj Holub
V poli: Luďa Kočí,Matěj Holub,Honza Adamec,Marek Šrom,Niky Kollert,Patrik Šalda,Petr Fogl,Lucka Aubusová,Kuba Jarný,Honza Kalous,Lukáš Hájek,Ondra Provazník