Mladší přípravka - turnaj na Lhotce v ČT

Česká Třebová - Lanškroun 1:1
Libchavy - Rybník 2:6 (2:2)
Rybník - Lanškroun 2:1
Libchavy - Česká Třebová 3:2 (1:1)

Přijali jsme pozvání Sokola Lhotka na turnaj. Hrálo se na malé hřiště v rozestavení 5+1 a chvíli nám trvalo, než jsme si zvykli. Ostatně soupeř na tom byl stejně. Po 5 minutách jsme začali mít mírnou převahu, kterou zužitkoval Honza ve vedoucí gól. Soupeř začal kousat, a tak jsme se i zapotili v obraně. Ve druhé půlce dal Vojta pojistku a už jsme zápas nepustili.
Branky: Honza Haman, Vojta Velínský

Když na začátku turnaje kluci viděli pohár za vítězství, tak ho všichni chtěli. To znamenalo v tomto utkání neprohrát. Po pěti minutách jsme vedli 2:0 a každý jen čekal, kolik jim dáme. Zlom utkání přišel ve chvíli, kdy dva naši hráči byli před gólmanem a vinou chamtivosti po gólu jsme nedali. Tím jsme urazili fotbalového boha a začaly se dít věci. Rybník po dvou trestňácích do půlky vyrovnal, my zahodili asi 5 šancí. Po půlce to bylo ještě horší, my do ni bušili jak do vrat a oni nám dali 4 góly.
Branky: Erik Šalda 2x

Na vítězství už jsme neměli šanci, a tak se hrálo o druhé místo, i když Třebová ještě mohla vyhrát. Byl to výborný zápas, nahoru dolů. Soupeř šel do vedení, naši dřeli jak koně a Bošťa vyrovnal. Po půlce zase šel soupeř do vedení, ale kluci to nezabalili. Bošťa opět vyrovnal a po několika neproměněných šancích Vojta dloubákem ala Poborský rozhodl zápas. Famózní výhra, i když trochu trpká, neboť na vytoužené vítězství v turnaji to nestačilo.
Branky: Míša Boštík 2x, Vojta Velínský

Brankář: Filip Horníček, Matěj Motyčka
V poli: Kája Aubus, Patrik Holubář, Miša Boštík, Erik Šalda, Vojta Velínský, Kuba Adamec, Honza Haman
Sice jsme nevyhráli, ale musíme kluky pochválit. Nepovedl se zápas s Rybníkem, ale my víme, že pokud s nimi budeme hrát příště, vyhrajeme. Naše diváky určitě nadchl zodpovědný výkon proti Lanškrounu a hlavně poslední zápas proti domácím, to byla jízda. Pro mnohé to byl poslední turnaj v mladší přípravce a to poslední vítězství byla ta nejlepší tečka.